Чоловік помер у поліцейському автомобілі…

На його тілі не було виявлено слідів насильницької смерті.

Про це свідчать дані єдиного реєстру судових рішень.

«11.02.2018 року при транспортуванні до м. Дружба Ямпільського району на службовому автомобілі Ямпільського ВП ГУНП в Сумській області, без ознак насильницької смерті помер громадянин Молдови», – вказано в повідомленні.

Ямпільський районний суд призначив судово-медичну експертизу, яка має встановити причини смерті затриманого, повідомив сайт yampil.info

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.