У Бурині хлопець обікрав подругу…

Розкриття майнових злочинів – пріоритетний напрямок роботи поліції Сумщини...

Тільки протягом останньої доби поліцейські викрили сім крадіїв. Зловмисниками виявились жителі Сум, Шостки, Глухова, Бурині, Лебединського і Краснопільського районів.

Цікавило останніх все, що можна потім швидко перепродати - велотранспорт, мобільні телефони, автозапчастини тощо.

Так, у Сумах поліцейські відкрили кримінальне провадження у відношенні 59-річної жінки, яка обікрала одну з пацієнток місцевої лікарні. Поки 31-річна сумчанка перебувала в кабінеті лікаря, та з кишені її одягу, залишеного в коридорі, поцупила мобільний. Розраховувала вона, що в багатолюдному місці її тяжко буде знайти, але помилилась.

Ще одного «телефонного» злодія викрили і буринські правоохоронці. Ним виявився 23-річний хлопець, який, перебуваючи в гостях у подруги, її обікрав.

Та якщо попередні зловмисники цікавились дрібною технікою, інші п’ятеро з Шостки, Глухова, Лебединського та Краснопільського районів проникали до будинків та гаражів місцевих жителів. Серед викраденого були насоси, льодоруб, велосипед і автозапчастини, які сьогодні вже частково повернуті власникам.

За всіма фактами крадіжок в поліції відкрили кримінальні провадження.

Всі зловмисники перевіряються на причетність до скоєння інших майнових злочинів на території районів та області, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.