Горіло кафе…

Сьогодні вночі, 7 лютого 2019 року, до рятувальників надійшло повідомлення, що в місті Ромни по вулиці Горького горить кафе...

На місце події було направлено черговий караул 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники, які прибули за викликом встановили, що горіння відбувається на літньому майданчику закладу.

Вогонь охопив горюче оздоблення стін на площі 16 квадратних метрів та перекинувся на покрівлю.

Існувала загроза поширення вогню на крамницю, яка розташована під одним дахом із палаючою будівлею, а також на два поруч розташованих гаражі.

І все ж таки пожежу вдалось локалізувати, ліквідувати та запобігти подальшому поширенню вогню.

Унаслідок пожежі пошкоджено стіни та покрівлю будівлі.

Усього на місці події працювали 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних.

Причини пожежі встановлюється...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.