Допомагав знайомій по господарству, а потім пограбував її…

Болгарку, бензопилу та дриль викрав з домогосподарства знайомої неодноразово судимий 43-річний зловмисник.

Інструмент збирався продати, проте на заваді його планам стали полісмени, які викрили останнього та вилучили в нього поцуплені речі.

Уполіцію з заявою про крадіжку звернулась 37-річна мешканка одного з сіл Шосткинського району. Жінка розповіла, що з її домогосподарства зникли болгарка, бензопила та дриль, які зберігались під навісом у дворі приватної садиби.

«Провівши ряд першочергових пошукових заходів, наші співробітники встановили особу підозрюваного, - розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ним виявився неодноразово судимий 43-річний знайомий заявниці, який раніше допомагав їй по господарству. Зловмисника розшукали та затримали в будинку його товариша, де він також зберігав і викрадені речі».

У своє виправдання підозрюваний заявив, що на крадіжку пішов через брак коштів.

Викрадене збирався продати, а гроші витратити на власні потреби.

Наразі інструмент вилучений та буде повернутий власниці після необхідних слідчих дій. Відносно зловмисника обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.

Стосовно нього в поліції відкрито чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

За скоєне йому загрожує до шести років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.