Стрілянина у Сумах…

«Невідомі стріляють нібито з пістолета», – таке повідомлення отримали сумські патрульні.

Відразу направившись на вулицю Новорічну, звідки й надійшло повідомлення, вартові порядку почали перевіряли всіх схожих за описом осіб.

Зовсім неподалік від місця стрільби інспектори розшукали групу молодиків, які зовні відповідали орієнтуванню.

Спілкуючись з охоронцями порядку один із них помітно нервував.

Як виявилося недаремно, адже під час проведення поверхневої перевірки у 18-річного сумчанина патрульні дійсно виявили предмет, схожий на пістолет.

Пояснити його походження громадянин не зміг.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.