Жінка померла через кілька днів після жахливої ДТП, яка трапилася біля кладовища

Інтерент-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв, що 26 січня 2019 року, на шляху Глухів-Катеринівка в районі Іванівського цвинтаря трапилася дорожньо-транспортна пригода – зіткнулися ВАЗ 2106 та Т5-Volkswagen.

У «Жигулях» їхало подружжя...

Водій ВАЗу від отриманих тілесних ушкоджень помер у лікарні, його дружина перебувала у реанімації.

Тепер не стало й жінки.

Вона померла 30 січня 2019 року в реанімаційному відділенні Глухівської лікарні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть або тяжкі наслідки» Кримінального кодексу України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.