Колеги пограбували … колегу

Працівники поліції оперативно встановили двох жителів іншої області, котрі, запізнившись на автобус, попросились на ночівлю до своєї колеги (всі працювали на одному підприємстві), а згодом викрали всі її заощадження.

До чергової частини Роменського відділ поліції звернулася 35-річна жителька одного з населених пунктів Роменського району.

Жінка розповіла: напередодні до неї на ночівлю попросились двоє її колег, котрі запізнились на автобус.

Оскільки чоловіки були не місцеві, і могли виїхати додому тільки наступного ранку, вона зглянулась на їх проблему і погодилась.

Більше того, поспішаючи вранці на роботу, вона довірила їм замкнути житло.

Коли повернулася додому, двері будинку були і справді належним замкнені, а в житлових кімнатах зберігався той порядок речей, який вона й залишила.

Саме тому жінка не відразу зрозуміла, що гості «прихопили» всі її заощадження – тисячу доларів США, дві тисячі гривень та золоті прикраси.

Правоохоронці оперативно встановили точні дані кожного з підозрюваних.

Ними виявилися 37-річні жителі іншої області.

Обоє вже мали судимості та досвід у вчиненні крадіжок та грабежів.

Наразі за даним фактам відносно зловмисників відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

За скоєне останнім загрожує чергове покарання – до 5 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.