Любов зла…

Працівники поліції викрили у скоєнні крадіжки 33-річного чоловіка...

Зловмисник запропонував жінці подружнє життя, і пара навіть вийняла для спільного проживання квартиру.

Однак вже наступного дня «наречений» зник разом к документами та грошима жінки.

До Роменського відділу поліції звернулася 38-річна жителька міста Ромни.

Жінка розповіла, що мріючи влаштувати сімейне життя, вона часто переглядала відповідні оголошення на сайті знайомств.

І таким чином познайомилася з одиноким чоловіком, котрий після кількох зустрічей запропонував спільне проживання.

Пара навіть винайняла для цього квартиру.

Однак вже наступного ранку після переїзду вона виявила, що коханий зник, а разом з ним – і всі її цінності: мобільний телефон, банківські картки та гроші.

«Справу ускладнювалась тим, що жінка не знала чітко установчих даних свого співмешканця, - коментує Роман Невожай, начальник Роменського відділу поліції. – Достеменно було відомо тільки те, що він житель обласного центру. Однак навіть такий мінімальний об‘єм інформації не завадив нашим оперативникам вирахувати і знайти зловмисника. Це 33-річний сумчанин, раніше судимий за вчинення крадіжок. Окрім викрадення телефону та готівки у заявниці, він ще й зняв з її рахунків близько 5000 гривень, оскільки запам‘ятав випадково побачений пін-код до її банківської картки».

Наразі за даним фактам відносно зловмисника відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

За скоєне останньому загрожує чергове покарання – до 3 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.