АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Бачу своїм обов’язком приділяти увагу діткам моїх загиблих побратимів»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 13 січня 2019 року, на Щедрий вечір, Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів», зустрівся з дітьми батьків-героїв, які загинули, захищаючи цілісність України на сході держави.

А ще вони боролися за мирне майбутнє українських дітей.

Анатолій Свирид, який захищав Донецький аеропорт, а нині як може допомагає дітям Героїв, котрі не повернулися до рідних домівок, вручив дітям подарунки.

А ще запевнив, що громадська організація «Серця кіборгів» допомагатиме їм на життєвих шляхах.

І ось нова зустріч, про яку Анатолій Свирид розповів інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ):

–Сьогодні зробив сюрприз одній юній дівчині! Прямо посеред уроку привітав Крістіну Дудку, яка навчається у Хоминцівській школі, із днем народження. Не буду говорити, скільки їй років виповнилося. Дівчата ж ніби це тримають в секреті. Ми вже давно знайомі з Крістінкою, але сьогоднішня зустріч була надзвичайно приємною і для мене, і для неї! Батько дівчини, Юрій Дудка, теж навчався у цій школі. Нині ж Крістіна щодня бачить посмішку її тата на фото меморіальної дошки загиблим в АТО у коридорі школи. А поруч «приглядає» з неба за нею і дядько - Володимир Дудка. Обидва брати віддали свої життя за те, щоб Крістінка та українські діти могли жити і навчатися у мирі. Тому зараз бачу своїм обов’язком приділяти увагу діткам моїх загиблих побратимів. Щоб їхні сім’ї, таким чином, відчували нашу підтримку, щоб розуміли, що є люди готові підставити своє плече...

Світлина Наталії Лаврової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.