Молода жінка в супермаркеті поцупила дорогі алкогольні напої…

Готуючись до свята, молода жінка спокусилась в супермаркеті на дорогі алкогольні напої та продукти харчування...

Однак її дії зафіксувала камера відеоспостереження.

Поліція розшукала зловмисницю, і тепер їй доведеться відповісти перед законом.

До правоохоронців за допомогою звернувся керуючий одного з роменських магазинів.

Він повідомив, що з полиць в торгівельній залі невідома жінка зняла дві пляшки елітних напоїв та деякі продукти харчування: ковбаса, пакет з м‘ясом та солодощі, і винесла їх поза касою.

За попередніми підрахунками збиток, завданий торгівельній мережі, склав 1220 гривень.

Заявник просив розшукати злодійку і надав у розпорядження правоохоронців записи камер відеоспостереження, зроблені в торгівельній залі.

Дільничний офіцер Роменського відділу поліції під час їх перегляду відразу упізнав зловмисницю – жінка була добре йому відомою, оскільки неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності за більш тяжкі злочини.

Він розшукав та опитав 24-річну роменчанку.

Вона зізналася у вчиненні крадіжки, пояснивши, що за рахунок викрадених алкогольних напоїв та продуктів харчування мала намір відзначити свято.

Більше того, молодиця, у котрої на утриманні двоє малолітніх дітей, добре розуміла, що за такий вчинок їй загрожуватиме не тільки кримінальна відповідальність, а й можливе позбавлення батьківських прав.

За фактом крадіжки в поліції розпочате кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Молодій жінці вже оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Тепер її подальшу долю на найближчі кілька років вирішить суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.