Життя жінці врятували поліцейські…

Жителька Сум, маючи намір покінчити життя самогубством, повідомила про це своїх родичів, що проживають в іншому регіоні держави.

Отримавши від неї електронний лист, вони звернулися за допомогою до поліції.

До служби «102» надійшов телефонний дзвінок з проханням про допомогу.

Заявник розповів: його родичка, 50-річна жителька обласного центру, надіслала їм на електронну скриньку повідомлення про те, що має намір скоїти самогубство. На телефонні дзвінки не відповідає, і що з нею – невідомо.

Сам же він перевірити, що з нею, не може, оскільки наразі знаходиться в іншому місті держави.

За вказаною адресою виїхали працівники поліції міста Суми. Вони опитали сусідів жінки, і дізнались, що її три дні ніхто з них не бачив.

«Зваживши всі обставини, наші співробітники прийняли рішення зламати двері, - коментує ситуацію Павло Карабута, начальник Сумського відділу поліції. - Як з‘ясувалось, така рішучість врятувала жінці життя. Коли працівники поліцій увійшли до квартири, вони застали ще її живою. Громадянка лежала на підлозі без свідомості. За всіма ознаками, вона вжила надмірну кількість медичних препаратів. Біля вікна була приготована мотузка з зашморгом».

Викликана бригада невідкладної допомоги доставила сумчанку до реанімації, й нині вона перебуває під наглядом лікарів.

А працівники поліції перевіряють причини та обставини, які змусили жінку до такого кроку, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.