Згорів чоловік у полум’ї…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу будинку в селі Жихове Середино-Будського району, що на Сумщині.

Виявили загоряння сусіди.

На гасіння направили добровільну пожежну команду місцевого агропідприємства, місцеву пожежну команду із с. Уралове та відділення 21-ї державної пожежно-рятувальної частини із райцентру, якому довелося подолати відстань приблизно у 32 км.

Як було встановлено, вогонь охопив дерев’яну житлову будівлю та перекинувся на розташований поруч сарай.

Виникла загроза для ще 3 господарчих споруд.

Для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелося дозаправляти від місцевого озера, що розташоване на відстані близько 2 кілометрів від місця пожежі.

Під час гасіння у будинку вогнеборці виявили обгоріле тіло людини.

Спільними зусиллями вдалося зупинити подальше поширення вогню.

Використавши близько 26 тонн води, пожежу повністю ліквідували.

На місці працювала слідчо-оперативна група у складі працівників підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загиблим виявився господар будинку 1924 року народження, який жив самотньо.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.