Чоловіка, який вчиняв розбещення своєї малолітньої доньки, взято під варту…

За клопотанням Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури взято під варту 43-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо своєї 7-річної доньки.

Дії затриманого кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітньої) КК України.

У ході слідства, проведеного слідчими Білопільського відділення поліції, встановлено, що в одному з населених пунктів Білопільського району батько, залишившись наодинці із власною донькою, неодноразово вчиняв дії, направлені на її розбещення.

Про вказаний факт дівчинка наважилась розповісти родичці, яка й повідомила правоохоронців.

Затриманий зізнався у скоєному, стверджує, що шкодує про свої вчинки.

За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.