Жахіття: чоловік кухонним ножем зарізав власну жінку…

Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури 15 січня 2019 року повідомлено про підозру 59 річного чоловіка, який позбавив життя власну дружину. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

У ході досудового розслідування, проведеного співробітниками поліції, встановлено, що 14 січня 2019 року близько 11 години підозрюваний спільно зі своєю дружиною перебували вдома у власному господарстві та вживали спиртне.

Після випитого між подружжям розпочалась словесна сварка, у ході якої чоловік схопив зі столу кухонний ніж та наніс один удар в область шиї потерпілої.

Жінка отримала колото-різане проникаюче поранення шиї зліва.

Від отриманого поранення вона померла на місці.

Як повідомив начальник Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури Олексій Скоромний, на даний час за клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права на заставу.

За скоєне затриманому чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.