Чоловік убив свого знайомого через борг…

За клопотанням прокуратури Сумської області 41-річному підозрюваному у вбивстві свого знайомого, який мав інвалідність, 15 січня 2019 року обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Подія сталась 23 грудня 2018 року в м. Суми.

Підозрюваний прийшов у гості до свого 60-рчного знайомого.

Господар квартири почав вимагати у гостя, щоб той повернув йому борг.

На цьому ґрунті між чоловіками виникла сварка, під час якої молодший схопив ніж і вдарив старшого близько 10 разів ножем.

Потерпілий від отриманих травм помер на місці, підозрюваний після вчинення злочину втік.

«Тіло потерпілого виявив сусід, який і повідомив про цей факт поліцію. Завдяки злагодженим та професійним діям співробітникам поліції вдалось встановити обставини вбивства та особу, причетну до його скоєння. Чоловіка затримали 14 січня 2019 року. Спочатку він намагався заперечувати свою причетність, однак під тиском зібраних доказів все ж визнав, що позбавив життя свого знайомого. Затриманий переконував, що він захищався, однак враховуючи фізичну перевагу, його дії кваліфіковано саме як умисне вбивство за ч. 1 ст. 115 КК України», – розповів прокурор прокуратури Сумської області Євгеній Тимошенко.

За скоєне затриманому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.