Анатолій Свирид, голова ГО «Серця кіборгів», на Щедрий вечір зустрівся з дітьми загиблих бійців-героїв в АТО

Щедрий вечір відзначається щорічно з 13 на 14 січня. І в цей період приходить Старий Новий рік…

Саме сьогодні, 13 січня 2019 року, на Щедрий вечір Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів», зустрівся з дітьми батьків-героїв, які загинули, захищаючи цілісність України на сході держави.

А ще вони боролися за мирне майбутнє українських дітей.

Маленький Захарчик Гергель, який живе в селі Юрівка Конотопського району, ніколи вже не знатиме рідного татуся.

Адже він народився незабаром після його загибелі.

Після тяжкого поранення Олексій Валерійович Гергель помер у відділенні політравми Дніпропетровської обласної клінічної лікарні 24 жовтня 2015 року.

І йому було тільки 27 років…

Олександр Колот навчається в 11 класі. І він добре пам’ятає ті дні, коли батько, Микола Миколайович, який народився й проживав у селі Миколаївка Буринського району, загинув.

За відвагу його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмерно).

І Саша гордиться своїм батьком, який захистив рідну землю, і його майбутнє...

Анастасія Федорченко з села Ігорівка, що в Буринському районі, навчається в школі. І свято береже пам'ять про свого батька Олексія Сергійовича Федорченка, який загинув на околиці міста Щастя, що в Луганській області.

…Анатолій Свирид, який захищав Донецький аеропорт, а нині як може допомагає дітям Героїв, котрі не повернулися до рідних домівок, вручив дітям подарунки.

А ще запевнив, що громадська організація «Серця кіборгів» допомагатиме їм на життєвих шляхах.

І привітав дітей та їх родини із Щедрим вечором…

На світлині: Анатолій Свирид та Олександр Колот.

Фото Наталії Лаврик.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.