У Бурині в чоловіка вилучено марихуану

За першу декаду січня 2019 року поліція Сумщини виявила понад три десятки «наркотичних» злочинів…

У Бурині в ході поверхневої перевірки 26-річного місцевого жителя, працівники поліції виявили і вилучили 35 грамів марихуани.

Ще по три, шість та сім грамів марихуани відповідно, сумські поліцейські вилучили під час поверхневого огляду у 42-річного та двох 30-річних жителів обласного центру.

У Сумах працівники поліції зупинили чоловіка, що здався їм підозрілим та в ході поверхневого огляду особистих речей виявили у громадянина пакунок в якому було півтора кілограми насіння маку з домішками макової соломки. Встановлено, що до обласного центру 32-річний чоловік приїхав з міста Ромни, де вже неодноразово потрапляв в поле зору поліції за різного роду кримінальні правопорушення.

В місті Суми, в ході санкціонованого обшуку в домоволодінні 53-річного місцевого жителя, працівники поліції виявили і вилучили п’ять пластикових пляшок заповнених рідиною схожою на опій ацетильований, посуд з залишками наркотичних речовин та невелику кількість насіння маку. . За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, зловмисникам, згідно з ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.