Іноземець ледве не задавив жінку…

Учора під вечір, 9 січня 2019 року, на вулиці Харківській, що у Сумах, 23-річний іноземець за кермом автомобіля «Мерседес» скоїв наїзд на пішоходку.

45-річну сумчанку з політравмою, переломом правої ноги та забоями госпіталізували до ортопедичного відділення першої міської лікарні.

Іномарка доставлена на штрафмайданчик.

На місце ДТП виїжджала слідчо-оперативна група.

Проводиться попередня перевірка, повідоммв Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.