Немовля постраждало в ДТП (відео)…

Сьогодні, 09 січня 2018 року, травмувалося 11-місячне немовля в ДТП за участю чотирьох автомобілей на вулиці Героїв Крут, що в Сумах.

Дитину з травмою животика доправили до обласної дитячої лікарні.

За інформацією речника Патрульної поліції Сумської області Олега Сологуба, вона перебувала в автомобілі «Шевроле».

«Водій автомобіля «Chevrolet Aveo» не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху, в наслідок – допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ». Далі «ВАЗ» виїхав на зустрічну смугу, де по черзі допустив зіткнення з автомобілем «ГАЗ» та «Фольксваген Транспортер». Автомобілі отримали механічні пошкодження», – зауважив Олег Сологуб.

За словами керівниці служби медицини катастроф Галини Білоус, батьки дитини до «швидкої» не звертались, до обласної дитячої лікарні дістались самостійно.

Заступниця головного лікаря Сумської обласної дитячої лікарні Ольга Гапієнко стан дитини пообіцяла прокоментувати завтра, повідомив сайт tv.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.