На гірці розбилися діти: ведеться досудове розслідування

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що на гірці, яка розташована у Сумському міському парку «Казка», досить серйозно трамвувалося кілька дітей…

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом ймовірного порушення правил безпеки під час прокату тюбінгів у міському парку «Казка» на стихійній гірці.

Відомості до ЄРДР внесено сьогодні, 08 січня 2019 року, за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Підставою для початку слідства послугували повідомлення в мас-медіа про чисельні травми, отримані дітьми під час спуску на зазначеній гірці.

На даний час встановлюються обставини травмування дітей та вживаються заходи щодо припинення функціонування небезпечного спуску.

Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.