П’яний чоловік з наркотиками в кишені чіплявся до перехожих…

Зловмисником виявився 38-річний житель міста Шостка, у якого поліцейські виявили ще й марихуану.

Під час відпрацювання місцевого ринку, дільничні офіцери поліції помітили чоловіка, який був на підпитку та чіплявся до перехожих.

Його запросили до поліцейської станції для складання на нього адміністративного протоку.

Та під час поверхневого огляду знайшли у чоловіка ще й наркотики.

«У кишені 38-річний чоловік зберігав три коробки з сухою речовиною, схожу на марихуану, - розповів Сергій Дорошенко, начальник сектору превенції Шосткинського відділу поліції. – Поліцейські її вилучили та направили на експертне дослідження, за результатами чого буде прийняте відповідне рішення».

Наразі за даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне зберігання наркотичних речовин».

Санкція статті передбачає до трьох років обмеження або позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.