У ліфті загинуло немовля: затримано директора та одного із співробітників ТОВ «Міськсумиліфт»

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, вчора, 2 січня 2019 року о 16 годині в багатоповерхівці по вулиці Супруна, що в місті Суми, ліфт, в якому перебував дитячий візочок з двомісячним хлопчиком раптово зірвався.

Намагання рідних врятувати дитину виявились безуспішними…

Прокуратура Сумської області порушила кримінальне провадження у справі про загибель дитини в ліфті в Сумах, вже затримано двох осіб.

Про це в Фейсбуці повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко.

За її словами, затриманих підозрюють у злочинних діяннях або бездіяльності.

«Затримано двоє людей, злочинні дії або бездіяльність яких призвели до загибелі немовляти. Затриманим уже готуються повідомлення про підозру », – написала Наталія Науменко..

За її інформацією, спецоперацію із затримання проводили співробітники прокуратури спільно з поліцейськими.

Як повідомили в поліції, затримали директора та одного із співробітників ТОВ «Міськсумиліфт».

До слова, відповідно до даних системи Prozorro, на ремонт двох ліфтів і ОДС у будинку на вулиці Супруна, 32/1, де 2 січня 2019 року сталася трагедія, витратили з міського бюджету 245 тисяч гривень...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.