У Конотопі їхав, їхав трамвай містом, і зійшов із рейок… (відео)

У соціальних мережах з’явилося відео як у місті Конотоп трамвай зійшов з рейок…

Це трапилося вранці сьогодні, 3 січня 2018 року, вранці на вулиці Свободи.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО 22 грудня 2018 року розповідав, що у Конотопі по вулиці Соборній на трамвайних коліях застряг вантажівка DAF з напівпричепом.

На місце виклику прибуло відділення чергового караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За допомогою пожежної автоцистерни підвищеної прохідності КрАЗ рятувальники відбуксирували вантажівку, тим самим, звільнивши шлях для руху трамваїв.

І ось на початку нового 2019 року знову пригода з конотопським трамваєм…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.