Шахрай ошукав жінку на 3 тисячі гривень

Шахрай, напередодні нового року, назвавшись працівником банку, ошукав жінку на три тисяч гривень...

Зловмисник зателефонував 46-річній жінці та повідомив, що під приводом запобігання несанкціонованого зняття грошей з її банківської картки потрібно перевірити персональні дані власниці картки.

Після чого випитав секретну інформацію, та зняв з її рахунку всі заощадження.

До Недригайлівського відділення поліції звернулась 46-річна жителька району.

Поліцейським вона розповіла, що на її мобільний зателефонував так званий працівник служби безпеку банку і повідомив, що її карткою намагаються скористатись зловмисники.

Тож, під приводом додаткового захисту, випитав секретну інформацію та повністю спустошив її рахунок на суму 3 гривень.

Поліція за даним фактом відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала слідчі дії з метою встановлення особи шахрая.

А правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням, бути обережними під час розмов по телефону з незнайомцями, не називати їм секретну інформацію по своїй банківський картці і пам’ятати, що справжні банкіри не випитують подібної інформації у своїх клієнтів.

А тим паче, не проводять жодних банківських операцій по телефону.

Подібні дзвінки надходять лише від аферистів, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.