Від вибуху боєприпаса ледве не загинули люди…

На Сумщині забавки з боєприпасами ледь не завершились трагедією...

Житель Кролевецького району вирішив «вивчити» знайдений запал від гранати… в будинку приятелів. І як результат – стався вибух. В результаті постраждав сам «експериментатор».

Він отримав ушкодження пальців. Лише дивом люди, які були поруч, не постраждали. Все могло закінчитися навіть трагічніше...

До чергової частини поліції зателефонували медики, які повідомили, що в руках жителя одного з сіл району вибухнув невідомий предмет.

За вказаною адресою негайно виїхали працівники поліції.

Потерпілий 1988 року народження. Вибухом йому травмувало пальці.

Чоловік пояснив, що, начебто, знайшов запал до гранати і приніс показати його знайомій родині.

Вибух стався після того, як він почав його розбирати.

У поліції по даному факту відкрите кримінальне провадження за ст. 263 ч.1 « Незаконне поводження зброєю та боєприпасами» і проводять перевірку.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян від необдуманих дій із зброєю, боєприпасами і , взагалі, знайденими незнайомими предметами.

Подібна небезпечна цікавість може коштувати не тільки втратою здоров’я а й життя.

Тож шановні громадяни, у разі виявлення небезпечного предмету, ні в якому разі не чіпайте його руками. Головне , що потрібно зробити швидко – повідомити працівників поліції або ДСНС.

Будьте обачні і не наражайте себе та близьких на небезпеку, застерігає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.