Горів багатоквартирний будинок…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому багатоквартирному будинку по вулиці Горького у місті Путивль.

На гасіння було направлено черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Як було встановлено, загоряння сталося у квартирі на першому поверсі.

Сильне задимлення поширилось на весь будинок.

Працювати рятувальникам довелось у апаратах для захисту органів дихання.

Під час проведення розвідки із небезпечної зони вогнеборці вивели літнього господаря даного помешкання та жителя квартири з другого поверху.

Використавши 8 тонн води, пожежу вдалося ліквідувати...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.