Сільський голова попався на хабарі…

Прокуратурою Сумської області сьогодні, 29 грудня 2018 року , повідомлено про підозру голову однієї із сільських рад Білопільського району.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища) КК України.

Співробітниками Управління захисту економіки в Сумській області та детективного підрозділу Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури встановлено, що голова села вимагав від громадянина 12 тисяч гривень за нестворення перешкод у збиранні посадженого ним врожаю.

Так, вказаний громадянин на підставі відповідного рішення цієї ж сільської ради понад 10 років обробляв земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

Достовірно знаючи про наявність такого рішення, сільський голова виніс на розгляд сесії питання про передачу частини цієї ділянки, на якій уже був посаджений урожай, іншій особі.

Після цього він висунув користувачу вимогу про передачу йому 12 тисяч гривень, інакше погрожував усіляко перешкоджати збиранню урожаю, у тому числі шляхом повідомлення правоохоронних органів про нібито незаконне зайняття земельної ділянки.

Факт отримання обумовленої суми задокументовано правоохоронцями.

За скоєне підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.