У місті заміновано об’єкти?

Поліція перевіряє інформацію про можливе замінування об’єктів у місті Глухов…

Анонім, який зателефонував на лінію «102» висловив погрози привести в дію вибухівку.

На перевірку даної інформації, яка й досі триває, задіяні працівники місцевої поліції та ГУНП області, вибухотехнічна та кінологічна служби.

Дане повідомлення надійшло до чергової частини поліції близько 11 години 25 грудня.

Для відповідної перевірки та реагування був піднятий по тривозі весь особовий склад Глухівського відділу поліції, прибули спеціалісти ГУНП.

Враховуючи невизначеність територі,ї де можливо закладена вибухівка, обстежувальні роботи й досі тривають.

Особлива увага приділена залізничному вокзалу та огляду прилеглої території та під’їзних шляхів до підприємства «Ростокхолдинг»

За даним фактом у поліції розпочате кримінальне провадження за ч.3 ст 15 КК України та ч. 1 ст. 277 КК України «Замах на пошкодження шляхів сполучення транспортних засобів».

З метою забезпечення безпеки людей та збереження цілісності об’єктів працівники поліції ретельно обстежують місцевість а також вживають заходів щодо встановлення особи самого минера-заявника.

Працівники поліції звертаються до громадян у разі виявлення підозрілих предметів та людей негайно повідомляти на лінію «102», повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.