Маршрутка потрапила в ДТП

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що сьогодні, 25 грудня 2018 року, в місті Буринь хурделить…

Сніг летить при швидкості вітру до 12-14 м/с.

І така ситуація майже по всіх містах та районах Сумщини.

Через складні погодні умови, які склалися в регіоні, на автошляхах спостерігається ускладнене пересування автотранспорту, виникають аварійні ситуації.

Є й дорожньо-транспортні пригоди…

Під вечір ДТП сталася в місті Суми.

Маршрутка зіткнулася з іномаркою «Toyota RAV 4».

Патрульна поліція з’ясовує причини та подробиці дорожньо-транспортної пригоди…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.