Школярок-втікачок знайшли…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв, що учениці 9 класу дитячого будинку села Хоружівка Недригайлівського району Анастасія Нікольнікова та Аліна Мокко вчора, 24 грудня 2018 року, пішли з навчального закладу і їх місце перебування було невідоме.

На розшук неповнолітніх був задіяний весь особовий склад поліції області.

Правоохоронці просили відгукнутися всіх небайдужих, яким відома будь-яка інформація, що могла допомогти встановити міце перебування учениць.

Дівчата вже знайшлися…

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила начальник відділу комунікацій ГУ НП в Сумській області Ельвіра Біганова: «Друзі, всім велике спасибі. Дівчаток-школярок з Хоружівки поліція знайшла. З ними все добре».

Утікачок знайшли в іншому селі, у друзів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.