Жінка тричі за тиждень примудрилася обікрасти крамницю самообслуговування

Відеокамера, встановлена в магазині викрила серійну крадійку...

У Шостці жінка тричі за тиждень спромоглася обікрасти крамницю самообслуговування.

Цікавила панянку виключно побутова хімія, засоби по догляду за волоссям та гігієни тощо.

Невідомо скільки б ще «вдалих походів» вона зробила до крамниці, як би не камера відео нагляду, яка її і викрила.

У поліцію з заявою про крадіжку звернулась завідувачка однієї з крамниць самообслуговування міста.

Жінка розповіла, що переглядаючи запис з відеокамер встановлених в торгівельній залі, вона побачила як одна з відвідувачок брала з полиць товар та ховала його до своєї сумки, не розплатившись за нього на касі.

У такий спосіб вона тричі за тиждень обікрала крамницю на суму понад 700 гривень.

«Провівши необхідні пошукові заходи, наші співробітники встановили дану особу, - розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Жінці 55 років, вона місцева. Остання не змогла зрозуміло пояснити свої вчинки, адже грошей на придбання товару у неї вистачало».

Наразі поліцейські вилучили більшу половину викраденого.

А стосовно зловмиснмці відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 та 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

За скоєне їй загрожує до п’яти років позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.