У Ромнах виявлено тіло лікаря зі слідами насильницької смерті…

Тіло 77-річного лікаря з м. Ромни зі слідами насильницької смерті було виявлено в будинку за місцем проживання.

На розкриття цього злочину одразу був зорієнтований весь особовий склад місцевого відділу поліції.

Правоохоронці розраховують і на допомогу небайдужої громадськості.

До чергової частини Роменського відділу поліції зателефонував чоловік і повідомив, що виявив свого 77-річного батька вдома без ознак життя.

Останній проживав у приватному будинку.

Поліцейські, які прибули за викликом, виявили на тілі померлого тілесні ушкодження.

У будинку був суцільний безлад, розкидані речі.

Як виявилось, чоловік жив сам. Працював лікарем у місцевій лікарні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Правоохоронці проводять усі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії для встановлення та затримання осіб, які причетні до скоєння даного злочину.

І звертаються до всіх громадян, які володіють інформацією, що може допомогти слідству повідомити до Роменського відділу поліції за телефонами: 102 та 098-554-10-01, або в найближчий до вас відділ поліції.

Анонімність гарантується.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.