Жахлива трагедія на дорозі…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що вчора, 22 грудня 2018 року, на автодорозі біля села Штепівка, що в Лебединському районі зіткнулись два автомобілі.

Були й постраждалі.

Один з автомобілів згорів…

А пізно ввечері, 21 грудня 2018 року, на автошляху «Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу села Бистрик зіткнулись легковик «Mercedes «Viano» та вантажівка «MAN», повідомило управління ДСНС України у Сумській області.

ДТП завершилася трагічно...

Водій легкоаика загинув на місці, а пасажира із понівеченого авто спецобладнанням визволили працівники Служби порятунку.

Постраждалого бригада екстреної медичної допомоги доправила до Кролевецької центральної районної лікарні…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.