У Ромнах горів автомобіль…

Поліція розслідує причини, які призвели до загоряння автомобіля в Ромнах…

До поліції надійшло повідомлення про те, що на території колишнього АТП, розташованого на вулиці Сумській сталося загоряння автомобіля.

Прибувши на місце пригоди, рятувальники загасили вогонь, а поліція взялася з’ясовувати, що ж спричинило загоряння. Попередньо встановлено, що на газозаправній станції, при перекачці газу метану з автомобіля ЗІЛ – 131, стався порив шлангу, і як наслідок - загоряння автомобіля. Під час пожежі ніхто з людей не постраждав.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України.

У рамках відкритого кримінального провадження призначені відповідні експертизи, проводяться слідчі дії спрямовані на з’ясування обставин та причин даної подіъ, повыдомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.