У Ромнах горів автомобіль…

Поліція розслідує причини, які призвели до загоряння автомобіля в Ромнах…

До поліції надійшло повідомлення про те, що на території колишнього АТП, розташованого на вулиці Сумській сталося загоряння автомобіля.

Прибувши на місце пригоди, рятувальники загасили вогонь, а поліція взялася з’ясовувати, що ж спричинило загоряння. Попередньо встановлено, що на газозаправній станції, при перекачці газу метану з автомобіля ЗІЛ – 131, стався порив шлангу, і як наслідок - загоряння автомобіля. Під час пожежі ніхто з людей не постраждав.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України.

У рамках відкритого кримінального провадження призначені відповідні експертизи, проводяться слідчі дії спрямовані на з’ясування обставин та причин даної подіъ, повыдомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.