На Сумщині співробітники СБУ привітали дітей з Днем Святого Миколая

Співробітники Служби безпеки України привітали з Днем Святого Миколая вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Уже 25 років колектив Управління СБУ в Сумській області опікується освітнім закладом, де навчається майже сто дітей з регіону.

Представники СБ України постійно відвідують дітлахів, переймаються їхніми проблемами та радіють успіхам.

Цього разу гості завітали до вихованців та працівників закладу з подарунками та побажаннями миру, добра і нових звершень.

Музична вистава, підготовлена дітьми та педагогами до свята, стала чудовим подарунком для всіх присутніх, повідомила Прес-група УСБУ в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.