Нові жертви аферистів-псевдобанкірів…

Під виглядом працівників банку невідомі шахраї у телефонній розмові з довірливими громадянами дізнались коди доступу до їх банківських карток.

І майже миттєво спустошили чужі рахунки на загальну суму більше сорока тисяч гривень...

Шахраї зателефонували 69-річному жителю Охтирки. Повідомивши, що його картка нібито заблокована, запропонували її відновити, для чого, буцімто, необхідно назвати коди доступу.

Літній чоловік слухняно слідував інструкціям співрозмовника, і лише коли поклав слухавку, зрозумів, що своїми ж руками збагатив шахрая на 27 тисяч 300 гривень...

У подібну схему обману потрапила 77-річна жителька міста Конотоп.

Пенсіонерка, не розуміючи суті запропонованих дій по нібито «відновленню» картки, теж власноручно дала доступ до свого рахунку невідомим зловмисникам, в результаті чого залишилась без 13 тисяч гривень...

Нині в поліції за цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці роблять все можливе для викриття зловмисників та повернення втрачених грошових коштів потерпілим.

Працівники поліції вкотре звертаються до всіх громадян з закликом не довіряти телефонним дзвінкам «представників» банківських установ.

Та радять в таких випадках сміливо класти слухавку, і, не марнуючи часу, особисто йти до відділення відповідної установи.

Пам’ятайте, що інформація з телефонними номерами та адресами установив та організацій, де ви обслуговуєтесь, міститься на квитанціях, банківських картках та інших офіційних документах.

Тож скористайтеся ними, і зверніться за консультацією на лінію клієнтської підтримки – оператор вислухає суть запитання та надасть повну і вичерпну відповідь, рекомендує Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.