Квартирант згорів у будинку...

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку у селі Чуйківка Ямпільського району. Виявив загоряння житель села, який уранці їхав на роботу.

На той час горіла вже покрівля будівлі.

На гасіння направили чергові караули 32-го та 33-го державних пожежно-рятувальних постів із м. Дружба та смт Свеса, повідомляє управління ДСНС України у Сумській області.

По прибутті підрозділів було встановлено, що вогонь охопив покрівлю, перекриття та стіни дерев’яної будівлі на значній площі.

Всього на гасіння було залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Для забезпечення безперебійної подачі води в осередок горіння автоцистерни довелось направляти для дозаправки від водопровідної мережі села, яка розтащувалася на відстані 800 метрів.

Під час гасіння у будинку вогнеборці виявили обгоріле тіло людини...

Через дещо більш ніж годину вдалося зупинити подальше поширення вогню.

Проте, щоб повністю приборкати полум’я довелось розбирати конструкції для виявлення прихованих осередків горіння.

Майже через три години, використавши близько 15 тонн води, пожежу було ліквідували.

На місці працювала слідчо-оперативна група у складі правоохоронців та працівників районного підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загиблим виявився 38-річний квартиронаймач, який самотньо проживав у будинку.

Припустима причина загоряння – необережність під час паління...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.