Через станції Ворожба, Путивль та Конотоп курсуватиме потяг «Суми - Івано-Франківськ, Ворохта»

До новорічних та різдвяних свят «Укрзалізниця» враховуючи підвищений попит на квитки до міст Західної України, призначить додатковий потяг 243/244 «Суми - Івано-Франківськ, Ворохта».

На ньому жителі Сум, Ворожби, Буринського та Путивльського районів, Конотопа, Бахмача, Ніжина зможуть дістатись Києва, Хмельницька, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Яремчі, Ворохти.

Із міста Суми поїзд вирушатиме 30 грудня 2018 року, 3 та 7 січня 2019 року.

Відправка із Сум о 13 годині 40 хвилин.

Із станції Ворожба потяг відправлятиметься о 14 годині 54 хвилин, Путивль (місто Буринь) о 15 годині 27 хвилин, Конотоп о 16 годині 13 хвилин.

Прибуття до Ворохти о 15 годині 56 хвилин.

Відправка з Ворохти о 13 годині 46 хвилин.

Із станції Конотоп потяг відправлятиметься о 9 годині 20 хвилин, Путивль (місто Буринь) о 10 годині 08 хвилин, Ворожба об 11 годині 05 хвилин.

Прибуття до Сум о 12 годині 04 хвилин.

Із Ворохти потяг відправлятиметься 29 грудня 2018 року, 2 та 6 січня 2019 року.

Про це повідомив на своїй сторінці в facebook Дмитро Власенко, експерт з транспорту, завідувач кафедри економіки та управління Конотопського інституту СумДУ, кандидат економічних наук, доцент.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь, в грудні 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.