Зловмисник намагався відібрати у поліцейського зброю, але отримав кайданки на руки

Опір працівнику поліції двом жителям Сумщини коштуватиме кримінальної відповідальності...

Подія сталася в місті Ромни. Два агресивно налаштованих нетверезих відвідувача одного з магазинів не підкорилися законним вимогам працівника поліції охорони вгамуватися і залишити громадське місце.

Більше того, один з них намагався відібрати у правоохоронця зброю.

Обох порушників громадського порядку затримали поліцейські групи «швидкого реагування», а слідчі відкрили кримінальне провадження.

Сигнал про спрацювання в одному з роменських магазинів кнопки «тривожного виклику поліції» надійшов на пульт центрального спостереження поліції охорони після опівдня.

До торгівельного закладу негайно виїхав найближчий черговий наряд взводу реагування №2 батальйону Управління Поліції охорони в Сумській області.

На місці з‘ясувалось, що продавець магазину викликала правоохоронців, оскільки двоє молодих чоловіків, котрі були явно напідпитку, агресивно чіплялись до працівників та відвідувачів магазину, дозволяючи собі нецензурні висловлювання, і навіть не звертали увагу на той факт, що серед покупців були діти.

Правоохоронець, котрий відразу зрозумів, що коїться, представився та у ввічливій формі порадив молодим людям заспокоїтися і полишити громадське місце.

Однак ті, демонструючи явну неповагу як до оточуючих земляків, так і до працівника поліції, вчинили навпаки.

На «підвищених» тонах, вживаючи непристойну лайку, стали чіплятися до поліцейського, який був при виконанні своїх службових обов’язків.

Така агресивна поведінка дала підстави для застосування до зловмисників заходів фізичного впливу.

Однак ті не тільки не заспокоїлись, а вчинили активний опір поліцейському, хапаючи того за формений одяг.

До того ж, один з дебоширів навіть намагався від’єднати магазин з набоями автомата Калашнікова, який був при поліцейському.

«Обох порушників громадського порядку затримав викликаний наряд групи «швидкого реагування» Роменського відділу поліції, який прибув на допомогу колезі, - говорить Роман Невожай, керівник Роменського відділу поліції. – Зломисники виявились місцевими жителями, одному з них 24 роки, іншому – 25. Їх з кайданками на руках доправили до відділку поліції для з‘ясування причин та обставин вчинення правопорушення».

Наразі слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 342 КК України «Опір представнику правоохоронних органів під час виконання ним службових обов’язків».

Проводяться слідчі дії та вирішується питання про оголошення затриманим про підозру, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.