Перекинувся автомобіль, не довізши молоко до пункту призначення…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що 06 грудня 2018 року, неподалік селища, що в Шосткинському районі, сталася подія…

Як повідомив 2 Державний пожежно-рятувальний загін Шосткинського міськрайонного відділу Управління ДСНС в Сумській області, автомобіль КамАЗ рухався в напрямку міста Кролевець.

Водій, за залізничним переїздом, відчув запах диму. Він зупинив автомобіль, і побачив під капотом дим та полум’я.

Відразу самотужки почав гасити пожежу. Та для її приборкування не вистачило вогнегасника. Водій викликав рятувальників.

Вони двома спецмашинами з Шоски і Воронежа загасили пожежу. Проте вогонь знищив усі неметалеві частини під капотом і всередині кабіни.

А сьогодні, 8 грудня 2018 року, на шляху Шостка-Новгород-Сіверський теж сталася дорожньо-транспортна пригода.

Молоковоз, повністю наповнений молоком, виїжджав на гору, а потім покотився назад.

І щоб не вдарити машину, яка їхала позаду, молоковоз узяв сторону, і …перекинувся.

Водій не постраждав, повідомив сайт shostka.info

А от молоко розлилося по дорозі…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.