Чоловік лупцював дружину хоча та вже була мертвою

До чергової частини Білопільського відділення поліції зателефонувала одна з жительок містечка і повідомила про раптову смерть своєї невістки. За адресою негайно вирушила слідчо-оперативна група поліції. З першого погляду правоохоронцям стало зрозуміло, що жінку сильно побили. Згодом експертиза підтвердила підозри слідства: причиною смерті стали чисельні внутрішні пошкодження голови, грудної клітки та черевної порожнини, спричинені побоями.

Під час опитування членів родини 34-річний співмешканець померлої розповів, що напередодні увечері жінка прийшла добряче напідпитку, і вони посварились. Під час конфлікту він кілька разів штовхнув її, після чого пішов спати, і мовляв, навіть гадки немає, з якої причини та померла.

«Однак слідчі взяли під сумнів його слова, оскільки чоловік плутався у своїх показах, – коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. – А коли працівники поліції знайшли замочений у воді закривавлений одяг та заховане після прибирання ганчір‘я, він під вагою доказів зізнався і розповів, як насправді відбувалися події».

Виявляється, через ревнощі він вчинив сварку, і кілька годин бив нетверезу дружину, час від часу роблячи короткі перерви для відпочинку.

Бив руками, ногами.

Бив по голові, в груди, в живіт.

А коли зрозумів, що вона вже кільканадцять хвилин як померла, злякався.

Аби приховати сліди злочину, роздягнув і обмив тіло померлої, потім вимив підлогу та прибрав у хаті. Телефоном викликав матір, і вже та повідомила до поліції про смерть невістки.

На сьогодні в рамках відкритого за фактом убивства кримінального провадження чоловік затриманий і нині знаходиться під вартою.

У відповідністю з санкцією ч.1 ст. 115 КК України йому загрожує ув‘язнення на строк від 7 до 15 років.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.