У Бурині рвонуло…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, сьогодні, 30 листопада 2018 року, близько опівдня в Бурині рвонуло...

Під час ремотно-дизайнерських робіт в одній з приватних квартир на першому поверсі на вулиці Лесі Українки, 8 вибухнув газовий балон.

На місці працювала слідчо-оперативна група Буринського відділення поліції та експерти.

Як виявилось під час першочергових слідчих дій, в приватній квартирі першого поверху вибухнув балон з газовою сумішшю, залишений з вечора ремонтниками після встановлення натяжної стелі.

З‘ясовано, що на момент вибуху у квартирі, окрім господаря, перебували два робітники, які мали продовжити ремонт.

Як припускає власник житла, вочевидь, один з них підійшов до балону з запаленою цигаркою.

Двоє чоловіків, 49-річний ремонтник і 47-річний господар квартири, перебувають у лікарні. У першого - термічні опіки 20 відсотків поверхні тіла, другого обстежували.

Третій чоловік медичної допомоги не потребує.

Крім того, вибуховою хвилею пошкоджені вікна та двері восьми сусідніх квартир.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 196 КК України (необережне знищення чи пошкодження майна), повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Близько 16 години інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) побував на місці аварії.

Тут перебувала аварійна газова, а пожежна частина розташована напроти будинку.

Картина неприваблива. Зяяли пусткою вікна в квартирі, де пролунав вибух. А в інших, що постраждали, вікна оббивали плівкою.

Навколо територія вже була майже зачищена від осколків скла та частин вікон.

Наразі світла у будинку немає, газ теж відключено…

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.