У Бурині, в житловому двоповерховому будинку, зірвався газ…

Сьогодні, 30 листопада 2018 року, кілька годин тому майже в центрі міста Буринь, по вулиці Лесі Українки, на першому поверсі двоповерхового будинку №8 зірвався газ.

За попередньою інформацією, рвонуло невеликий газовий балон, який начебто використовувався для ремонту підвісної стелі у трикімнатній квартирі.

У квартирах будинку повилітали вікна, є й інші пошкодження.

Причини зриву на даний час уточняються…

На світлині: вулиця Лесі Українки в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.