У Буринській ОТГ відремонтували вулицю…

По вулиці Шкільній, яка в селі Успенка, вже так розбили дорогу, що, як мовиться, по ній ні пройти, ні проїхати стало неможливо.

Тому й виникла необхідність її відремонтувати.

Так, як асфальтне покриття тут відсутнє, ремонт вулиці вівся дрібно фракційним кварцитом, який був рівномірно спланований та ущільнений потужним катком.

Тепер ще одна вулиця в Успенці стала доволі комфортною для проїзду транспортних засобів, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.