У жителя Успенки вилучено 20 грамів марихуани…

З початку нинішнього року поліція Сумщини розкрила 1264 злочини, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зокрема, злочин, пов’язаний з наркотиками розкрили поліцейські у Буринському районі.

У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання 30-річного жителя села Успенка, правоохоронці вилучили 20 грамів марихуани та пристрій для її паління.

Зловмиснику, відповідно ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України, може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.