На Путивльщині чоловік ледве не вбив свого приятеля...

Подія сталася в с. Мінакове Путивльського району. Там двоє друзів, розпиваючи спиртні напої, не порозумілися, в результаті чого сталася бійка.

Відтак, один з тяжкими травмами голови потрапив до лікарні, інший – до відділення поліції.

До Путивльського відділення поліції надійшло повідомлення з місцевої лікарні про те, що до них в тяжкому стані доставлений 31-річний житель району.

Лікарі діагностували у нього черепно-мозкову травму та інші забійні травми голови.

Швидку чоловікові викликала його дружина, яка вранці вдома знайшла свого чоловіка без свідомості.

«Для з’ясування обставин того, що трапилось, правоохоронці провели перевірку, - коментує Оксана Федченко, начальник Путивльського відділення поліції. – Було встановлено, що напередодні потерпілий відпочивав вдома з друзями, де розпивали спиртні напої, а потім між ним та приятелем стався конфлікт, який переріс в бійку. Спровокували конфлікт давні образи. І якби не надмірне вживання спиртного, таких наслідків можна було б запобігти». За словами ж 32-річного приятеля потерпілого, якого розшукали та допитали поліцейські, того вечора його товариш постійно провокував та чіплявся до нього. Він відреагував «по-чоловічому». Та потім вони продовжили застілля. Чоловік запевнив, що не хотів таких наслідків, і якби його тоді не зачіпали, навряд чи б він вступив у бійку.

Нині один з них перебуває на лікуванні в Сумській обласній лікарні. Його життю вже нічого не загрожує.

А у відношенні іншого - в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 121 Кримінального кодексу України (Тяжкі тілесне ушкодження), яка після уточнення діагнозу може бути перекваліфікована, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.