На Буринщині, як і на Сумщині, кількість жителів нинішнього року значно зменшилася…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО розповідав, що чисельність наявного населення Буринського району складає 23,9 тисячі осіб.

А кількість живонароджених нинішнього року склала майже 100 дітей, а померло близько 400 жителів.

А от чисельність наявного населення Сумської області станом на 1 жовтня 2018 року склала 1085 тисяч жителів, з них міських – 69, 0 відсотка, сільських – 31,0 відсотка.

Про це повідомило Головне управління статистики у Сумській області.

До слова, упродовж січня–вересня нинішнього року кількість населення на Сумщині зменшилась на 9249 жителів.

Насамперед, це відбулося за рахунок природного скорочення, яке складало 7638 осіб.

За цей період в області народилось 5430 дітей…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.