На Буринщині орудують шахрайки…

У Буринському районі дві невідомі жінки, назвавшись працівницями відділу соцзахисту, обікрали пенсіонера, забравши всі його заощадження, що відкладалися «на чорний день».

Серед білого дня до помешкання 73-річного жителя села Дмитрівка Буринського району завітали дві молоді жінки, які назвавшись працівницями відділу соцзахисту, запропонували пенсіонеру допомогу в оформленні субсидії.

У той час, коли одна з прибулих вела розмову з літнім чоловіком, інша, під надуманим приводом, кудись ненадовго відлучилася.

А коли «соцпрацівниці» пішли геть, і господар зайшов до свого будинку, то відразу ж помітив, що обстановка в оселі порушена, а зі схованки пропали всі його заощадження у сумі 33 000 гривень.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. У випадку затримання крадійок, їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Прикмети зловмисниць: обидві на вигляд 20-25 років, зріст 165-170 см, худорляві, обличчя смагляві, були одягнуті в чорні куртки з болонью, штани темного кольору та в’язані шапки темного кольору. Особи, що розшукуються, можуть пересуватися на автомобілі ВАЗ-2114 чорного кольору.

Шановні громадяни, якщо вам відоме місцезнаходження розшукуваних, прохання негайно повідомити поліцію за телефонами 095-874-34-89, 067-907-91-01 або 102, звертається Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.