Лікар з Конотопа, отримавши хабара, збожеволів?

У цьому хочуть переконати слідство колеги підозрюваного…

У кінці вересня 2018 року в будівлі Конотопської міської лікарні працювали оперативники УСБУ Сумської області. На хабарі правоохоронці затримали Заслуженого лікаря України, голову лікарсько-кваліфікаційної комісії Анатолія Олійника.

Він вимагав та отримав від учасника АТО хабар за висновок ЛКК про необхідність направлення ветерана на МСЕК для присвоєння групи інвалідності.

Після отримання першої частини хабара в розмірі 56 тисяч гривень Анатолія Олійника затримали.

Всього ж лікар вимагав у потерпілого 140 тисяч гривень.

У ході обшуку в кабінеті та вдома у затриманого правоохоронці виявили та вилучили понад 1 млн гривень у різній валюті, дорогий годинник і чорнові записи, що підтверджують систематичність отримання хабарів.

Однак новина в іншому.

Як стало відомо від власних джерел у слідстві, у ході розслідування кримінального провадження Анатолій Олійник став проявляти ознаки психічного захворювання.

Лікар-невропатолог і психіатр визнали, що на сьогоднішній день є всі підстави для проведення судово-психіатричної експертизи, яка повинна зробити висновок, чи є підозрюваним осудним.

У підсумку експертизу призначили.

Тепер залишається сподіватися тільки на професіоналізм колег хабарника, повідомляє сайт nar.com.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.