На Буринщині, як в цілому й Сумщині, боротьбу зі сказом тварин вестимуть з літака

З 6 листопада 2018 року на території Сумської області з метою профілактики захворювань на сказ серед диких м'ясоїдних тварин буде проводитись осіння кампанія з пероральної імунізації проти сказу, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Вакцинація на території Буринського району буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Принади потраплять в середовище, де існують лисиці та інші хижі тварини: сільськогосподарські угіддя, лісові масиви, приміські зони, де їх мають з'їсти дикі тварини: лисиці, єноти та інші звірі.

Тому, коли ви побачите літак, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо, не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин.

Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.